پچ کورد فیبر نوری مدل LC/PC-FC/PC-SM-10m
0 (0)

0دیدگاه کاربران

شناسه محصول: dkp-3881869

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری مدل LC/PC-FC/PC-SM-10m

0 (0)

0دیدگاه کاربران

شناسه محصول: dkp-3881869
  • طبقه‌بندی: Cat 7
صاف

450,000 ریال

نقد و بررسی اجمالی
2.0mm Single Mode,G652D,Simplex Cable GJFJV PVC OFNR Fiber Optical Patch Cord هر بسته محصول حاوی یک عدد پچ کورد 2.0mm Single Mode,G652D,Simplex Cable GJFJV PVC OFNR Fiber Optical Patch Cord میباشد

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری مدل LC/PC-FC/PC-SM-10m

2.0mm Single Mode,G652D,Simplex Cable GJFJV PVC OFNR Fiber Optical Patch Cord هر بسته محصول حاوی یک عدد پچ کورد 2.0mm Single Mode,G652D,Simplex Cable GJFJV PVC OFNR Fiber Optical Patch Cord میباشد

نمایش کامل نقد و بررسی
مشخصات کالا

مشخصات

  • طبقه‌بندی
    Cat 7
  • AWG (ضخامت کابل)
    2mm
  • مشخصات فنی
    2.0mm Single Mode,G652D,Simplex Cable GJFJV PVC OFNR Fiber Optical Patch Cord
برند
سایز

10 متر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش