ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: سیسکو شناسه محصول: dkp-3630347

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: سیسکو شناسه محصول: dkp-3630347

66,500,000 ریال

نقد و بررسی اجمالی
ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر QSFP-40G-SR4 دارای سرعت انتقال اطلاعات 40 گیگابیت بر ثانیه می باشد و در فاصله 100 متر از طول موج 850 نانومتر برخوردار است. این ماژول فیبر نوری در ابعاد 8.5x72x18 میلی متر با وزن 0.04 کیلوگرم تولید شده و با قیمت مقرون به صرفه در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. ماژول فیبر نوری سیسکو دارای کانکتور LC بوده و از استاندارد IEEE 802.3ba برخوردار می باشد.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4

ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر QSFP-40G-SR4 دارای سرعت انتقال اطلاعات 40 گیگابیت بر ثانیه می باشد و در فاصله 100 متر از طول موج 850 نانومتر برخوردار است. این ماژول فیبر نوری در ابعاد 8.5x72x18 میلی متر با وزن 0.04 کیلوگرم تولید شده و با قیمت مقرون به صرفه در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. ماژول فیبر نوری سیسکو دارای کانکتور LC بوده و از استاندارد IEEE 802.3ba برخوردار می باشد.

نمایش کامل نقد و بررسی
مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

  • ابعاد
    70x15x10 میلی‌متر
  • وزن
    0.03 کیلوگرم

مشخصات فنی

  • نوع ماژول
    PRI
  • نوع پورت
    RJ11
  • تعداد پورت
    1 عدد

سایر مشخصات

  • مشخصات تکمیلی
    نرخ انتقال اطلاعات : 40 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : QSFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج : 850 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 100 متر
  • نوع فیبر : MMF
  • نوع کانکتور : Dual LC
  • استاندارد : IEEE 802.3ba
  • ولتاژ: 3.3 ولت
  • مصرف برق : 1.5 وات
برند
  • سیسکو

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش