سوییچ 48 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L
0 (0)

0دیدگاه کاربران

شناسه محصول: SHP-4192756

با ما در تماس باشید

سوییچ 48 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L

با ما در تماس باشید

با توجه به نوسانات قیمت ارز، لطفاً قبل از خرید با ما در تماس باشید.

0 (0)

0دیدگاه کاربران

شناسه محصول: SHP-4192756

127,000,000 ریال

ویژگی های محصول
  • برند: سیسکو
  • سری 2960
  • تعداد پورت ها: 48 عدد
  • لایه عملکرد: لایه 2
  • ظرفیت سوئیچ: 216Gbps
  • + موارد بیشتر - بستن

با ما در تماس باشید

نقد و بررسی

سوییچ 48 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L

بررسی سوییچ 48 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L

سوییچ 48 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L به علت بهره‌ مندی از قابلیت +POE جهت اتصال تجهیزات شبکه نظیر تلفن IP، اکسس پوینت، دوربین‌ های IP و غیره در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد و ایده‌ آل برای شبکه دفاتر شعب، ادارات و سازمان های متوسط و بزرگ می باشد.
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L ساخت شرکت سیسکو است و از جمله سوئیچ‌ های سری 2960 سیسکو می باشد و به علت بهره‌ مندی از قابلیت +POE جهت اتصال تجهیزات شبکه مانند تلفن IP، اکسس پوینت، دوربین‌ های IP و… در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد و ایده‌ آل برای شبکه دفاتر شعب، ادارات و سازمان های متوسط و بزرگ می باشد.

این سوئیچ به صورت ریفر در بازار شبکه عرضه می شود.

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L

  1. سوئیچ مدیریتی لایه 2
  2. پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base
  3. بهره مندی از یک پردازنده دو هسته ای APM86392 با فرکانس 600MHz
  4. بهره‌ مندی از تکنولوژی +Power Over Ethernet Plus)POE) جهت تأمین برق از طریق کابل شبکه، برای 48 پورت مقدار 15.4W پاور در هر پورت
  5. دارای 48 پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت اترنت
  6. پشتیبانی از قابلیت Stackable جهت استفاده سوئیچ در Stack که می توانید تا حداکثر 8 سوئیچ را به صورت افقی و عمودی بهم Stack کنید
  7. دارای پیکربندی ثابت
  8. پشتیبانی از 64 شبکه مجازی VLANs را و حداکثر 4000 آیدی را ساپورت می کند و می تواند 255 گروه IGMP که همه آن ها IPv4 می باشند را پشتیبانی کند.
  9. پشتییبانی از یک جدول مک آدرس با ظرفیت 32K که می تواند 32 هزار دستگاه را تحت پوشش خود قرار دهد.
  10. برخورداری از از یک حافظه DRAM با ظرفیت 256MB جهت صف بندی داده برای پردازش و از یک حافظه فلش 64MB جهت ذخیره سازی موقت داده ها
سوییچ 48 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L | شبکه سازان
خرید سوییچ 48 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L با قیمت مناسب | شبکه سازان

پیشنهاد ما به شما عزیزان

شبکه سازان یکی از بزرگترین شرکت های عرضه کننده انواع سوئیچ سیسکو در تهران است.
شما سروران گرامی می توانید این محصول را با قیمت مقرون به صرفه از طریق وب سایت شبکه سازان را تهیه نمایید.
جهت دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در ارتباط باشید.
از همراهی صمیمانه شما بزرگواران گرانقدر متشکریم.
تحریریه شبکه سازان

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

سیسکو

ابعاد دستگاه

44.5*36.8*4.5 سانتی متر

وزن

5.9 کیلوگرم

پورت کنسول

Mini-USB Type B
RJ45

حافظه فلش

128MB

توان مصرفی

66.6W

تعداد پورت شبکه

48Port

حافظه (RAM)

512MB

توان POE

740 وات

منبع تغذیه

100 تا 240 ولت AC

ظرفیت سوئیچ

216Gbps

سرعت Stacking

80 گیگابایت بر ثانیه

استاندارد ها

IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T
100BASE-TX
and 1000BASET ports
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1
v2c
and v3
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1ax
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3at
IEEE 802.3az

حداکثر تعداد استک

8 دستگاه

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش