سوییچ 24 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
0 (0)

0دیدگاه کاربران

شناسه محصول: SHP-4183585

در انبار موجود نمی باشد

سوییچ 24 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

0 (0)

0دیدگاه کاربران

شناسه محصول: SHP-4183585

ویژگی های محصول
  • برند: سیسکو
  • سری 2960
  • تعداد پورت ها: 48 عدد
  • حافظه رم: 512Mb
  • جدول مک آدرس: 16K
  • نرخ انتقال دیتا: 50Gbps
  • + موارد بیشتر - بستن

نقد و بررسی

سوییچ 24 پورت POE سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L ساخت شرکت سیسکو و از جمله سوئیچ های سری 2960X است و با پشتیبانی از ویژگی‌های پیشرفته مانند قابلیت +Stackable ،POE و سرعت گیگابیت اترنت باعث شده این محصول برای شرکت‌های کوچک و متوسط مناسب باشد و با استفاده از این سوئیچ مقرون به صرفه در شبکه کسب و کارتان شاهد ساده‌سازی شبکه، افزایش مقیاس پذیری و افزایش امنیت شبکه خواهید بود.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

سیسکو

ابعاد دستگاه

4.5×27.9×44.5 سانتی متر

وزن

4Kg

پورت کنسول

Mini-USB Type B
RJ45

حافظه فلش

128MB

توان مصرفی

49W

تعداد پورت شبکه

24 عدد

حافظه (RAM)

512MB

توان POE

370W

قابلیت stack

8 دستگاه

تعداد پورت Uplinks

4 عدد

نوع Uplinks

SFP

ظرفیت سوئیچینگ

100Gbps

نرخ انتقال دیتا

50Gbps

استاندارد ها

IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T
100BASE-TX
and 1000BASET ports
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1
v2c
and v3
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1ax
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3at
IEEE 802.3az

حافظه DRAM

512MB

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش