سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L
0 (0)

0دیدگاه کاربران

شناسه محصول: SHP-4166440

با ما در تماس باشید

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

0 (0)

0دیدگاه کاربران

شناسه محصول: SHP-4166440
ویژگی های محصول
  • برند: سیسکو
  • سری 2960
  • نوع سوئیچ: مدیریتی
  • پورت شبکه: 24 عدد
  • ظرفیت سوئیچ: 176Gbps
  • لایه عملکرد: لایه 2
  • + موارد بیشتر - بستن
  • 18 ماه گارانتی شبکه سازان

62,000,000 ریال

نقد و بررسی

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

بررسی سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960S-24TS-L از جمله سوئیچ های سری 2960S سیسکو است.
این دستگاه از سیستم عامل Image IOS LAN Base پشتیبانی می کند و در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد.
این محصول مناسب برای سازمان ها و دفاتر شعب کوچک می باشد و برای پیاده سازی انواع شبکه های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می باشد.

این سوئیچ به صورت ریفر در بازار شبکه عرضه می شود.

عملکرد سوئیچ مدیریتی سیسکو WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ شبکه Cisco سری Catalyst 2960S-24TS-L یک سوئیچ مدیریتی مناسب برای لایه دوم شبکه طراحی می شود که وظیفه مدیریتی انتقال لینک ها و اطلاعات نیز بر عهده دارد.
رابط های این سوئیچ به صورتی کانفیگ می شود که می تواند دیتاها را در پهنای باند 176Gbps کند.
علاوه بر آن در هرثانیه به میزان 41.7 میلیون Packet را در بسته های 64byte ارسال می کند.

همچنین سوئیچ سیسکو از حافظه DRAM با ظرفیت 128MB بهره می برد،
و به پردازنده کمک می نماید تا اطلاعات طبق الویت پردازش شوند تا ترافیک در شبکه ایجاد نشود.
حافظه فلش این محصول ظرفیتی برابر با 64MB که می تواند اطلاعات ارسالی بین دستگاه را به صورت موقت نگهداری کند.
منبع تغذیه به کار رفته در این سوئیچ انرژی مورد نیاز خود را از برق AC شهری با ولتاژ 100 تا 240 ولت تامین می نماید.
همچنین از قابلیت PoE+ استفاده می کند که موجب می شود دستگاه توان مصرفی کمتری داشته باشد.
قسمت جلویی این سوئیچ PoE+ چراغ های ال ای دی تعبیه می شود که شما را از وضعیت های Link activity, port transmission speed, port duplex mode, bandwidth utilization power, link OK, system آگاه می سازد.
سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L | شبکه سازان
فروش سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L با قیمت مناسب | شبکه سازان

پیشنهاد ما به شما عزیزان

شبکه سازان یکی از بزرگترین شرکت های عرضه کننده انواع سوئیچ شبکه در تهران است.
شما سروران گرامی می توانید این محصول را با قیمت مقرون به صرفه از طریق وب سایت شبکه سازان را تهیه نمایید.
جهت دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در ارتباط باشید.
منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم
021-68215

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

سیسکو

ابعاد دستگاه

44*444*300 میلی متر

وزن

4.5 کیلوگرم

پورت کنسول

Mini-USB Type B
RJ45

فرکانس

50 تا 60 هرتز

توان مصرفی

40W

تعداد پورت شبکه

24 عدد

حافظه (RAM)

128MB

حافظه فلش

64MB

حافظه DRAM

128MB

ظرفیت سوئیچینگ

176Gbps

نرخ انتقال دیتا

41.7Mpps

استاندارد ها

100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T specification
IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T
100BASE-TX
and 1000BASE-T

قابلیت نصب در رک

رکمونت

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش